17315.
410. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Felix Timmermanns: A gyermek Jézus Flandriában. Ford.: Harsányi Lajos. Haraghy Jenő rajzaival. Bp., 1920., Pantheon, 141+1 p. A bekötött eredeti, litografált elülső címlap Haranghy Jenő munkája. Kopott, foltos félvászon-kötésben.