Berkesi András: Vallomás. Bp., 1983, Magvető-Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző által Gábor Viktor részére DEDIKÁLT példány.