11612. 409. Gelaufene Fernauktion Porzellan
18 000 HUF
0 HUF
Zsolnay virágmintás süteményes tányér készlet, 6 db, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, néhányon mázrepedésekkel, d: 18 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert