11643. 409. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
0 HUF
Zsolnay korsós kislány, kézzel festett, jelzett,hibátlan, m: 7,5 cm, madárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9,5 cm, bonbonniere, kézzel festett, kopott, d:10 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert