11792. 409. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
0 HUF
Wagner & Apel Bertram cica és kutya pár, 2 db porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kis sérüléssel, az egyik javított, m: 9,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras