Schütz Cilli fali dísztál. Színes mázakkal festett fajansz. Öblében leopárdcápa korallok között. Jelzett. Korának megfelelő mázrepedésekkel. d: 42 cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)