Porsgrung porcelán tál, 2 db, levonóképes, jelzett, kis kopásnyomokkal... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Porsgrung-porcelan-tal-2-db-levonokepes-jelzett-kis-kopasnyomokkal-d-17-cm~II2534211
2534211
11710
409
4600
Rufpreis:
4 600 HUF 12,43 EUR , 13,53 USD
Beschreibung: Porsgrung porcelán tál, 2 db, levonóképes, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 17 cm
: karap_norbert