11620. 409. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
0 HUF
2 db Zsolnay porcelán tálka, ovális alakú, virág illetve pillangó mintás, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d:11 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert