Longines niellós, aranyozott ezüst női alakokkal és tigrissel díszített dupla ezüst fedeles zsebóra. Sérült számlap, szép állapot, jelzett szerkezet és tok (egyező sorszám 2727606) nem jár. d: 50 mm