Biedermeier keretóra, aranyozott hársfa keret, negyedütős szerkezettel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Uhren~500010/Biedermeier-keretora-aranyozott-harsfa-keret-negyedutos-szerkezettel-kopott-serult-javit~II2503505
2503505
12179
409
50000
Watches
Beschreibung: Biedermeier keretóra, aranyozott hársfa keret, negyedütős szerkezettel, kopott, sérült, javításra szorul. 65x55x15cm
: nagy_andras