12111. 409. Gelaufene Fernauktion Skulpturen, Statuetten, Plaketten
1 000 HUF
9
0 HUF
Tornászlány, faragott fa, kopott, jelzés nélkül, hiányos, sérült, h:27cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras