12054.
409. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
110 000 HUF
297,30 EUR, 323,53 USD
Somogyi Árpád (1926-2008): Juhász. Bronz, jelzett, m: 20 cm