12065.
409. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Mária a kisdeddel, plasztikus faragott fali fa kép, kézzel festett, jelzett, XX. sz. vége/XXI. sz. eleje, apró kopásnyomokkal, 56x33,5 cm