1937 Német Birodalmi, katonai mérőszalag, kopott, jelzett. h: 20m, d:... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Militaria~500028/1937-Nemet-Birodalmi-katonai-meroszalag-kopott-jelzett-h-20m-d-10cm~II2505338
2505338
14088
409
30000
Military
Rufpreis:
30 000 HUF 81,08 EUR , 88,24 USD
Beschreibung: 1937 Német Birodalmi, katonai mérőszalag, kopott, jelzett. h: 20m, d: 10cm
: karap_norbert