14038. 409. Gelaufene Fernauktion Judaica
1 200 HUF
0 HUF
1929 Az Ojság. Nagy Imre jiddis humorú vicclapja. X. évf. 17. sz., 1929. IV/28. Bp., Európa-ny., szakadt, sérült, javított, lapokra szétszakadt, 8 p.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra