13264.
409. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
cca 1956-1957 Emlékkönyv kézzel írt bejegyzésekkel, rajzokkal, versekkel, stb., kissé sérült, kopott borítójú füzetben