József Attila (1905-1937) költő nagy méretű fotója autográf aláírásával. Várkonyi fotó, matricával jelzett, Foltos. Üvegezett keretben. (proveniencia: Faludy György hagyatékából). Fotó méret 38x27 cm Keret mérete 56x48 cm