Zenélő kártyadoboz, jelzett, kopott, 18x12x5cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Zenelo-kartyadoboz-jelzett-kopott-18x12x5cm~II2533617
2533617
12498
409
Flea Market
Beschreibung: Zenélő kártyadoboz, jelzett, kopott, 18x12x5cm
: karap_norbert