12624. 409. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
1 000 HUF
0 HUF
Régi, díszes svájci ón tálka, centenáriumi ajándék, felirattal (Badan-Geneva 1822-1922), jelzett, korának megfelelő kisebb kopásnyomokkal, 17x9,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras