cca 1853 Katzler litográfiája Ziegler rajza után. Alsó margóján felira... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~2000003/cca-1853-Katzler-litografiaja-Ziegler-rajza-utan-Also-margojan-felirat-Elisabeth-Bajororsz~II2534346
2534346
14515
409
Printed Materials
Beschreibung: cca 1853 Katzler litográfiája Ziegler rajza után. Alsó margóján felirat: "Elisabeth, Bajorország hercegnője". (Bécs) Höfelich nyomdája (kiadói cím nélkül) évszám nélkül (valószínűleg 1853). 41x28,5cm, üvegezett sérült keretben.
: pelikán_kristóf