14743. 409. Gelaufene Fernauktion Drucksachen
1 000 HUF
0 HUF
1957 Éva, a Nők Lapja divatmagazinja, 1957 nyár-ősz. Bp., Hírlapkiadó Vállalat, 36 p., gazdag képanyaggal illusztrálva, sérült borítóval
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb