Tibeti thanka: Gyógyító Buddha vadzsrával. Vászon, vegyes technika. Je... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/Tibeti-thanka-Gyogyito-Buddha-vadzsraval-Vaszon-vegyes-technika-Jelzes-nelkul-Serult~II2543247
2543247
12033
409
Antique
Beschreibung: Tibeti thanka: Gyógyító Buddha vadzsrával. Vászon, vegyes technika. Jelzés nélkül. Sérült. Kopott fakeretben. 18x13cm
: pelikán_kristóf