11973. 409. Gelaufene Fernauktion Antik
12 000 HUF
0 HUF
Régi tajtékpipa, ezüst (Ag) kupakkal, jelzett (Osztrák-Magyar Monarchia, 1872-1922 között), kis horpadásokkal, kopásnyomokkal, 9x9 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras