Blasius Höfel (1792-1863): Báró Simonyi József, Simonyi óbester (1771-1832) császári-királyi ezredes (k.k. Oberst), huszártiszt portréja, 1820 körül. Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Fa keretben. 28×22 cm