Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
30 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
XVIII. vagy XIX. sz. francia festő alkotása, jelzés nélkül: Pásztorjelenet. Olaj, bőr. Szecessziós stílusú modern fa keretben. 46x41 cm / XVIII. or XIX. century French painter, unsigned: Shepherd scene. Oil on leather. In art nouveau style modern wooden frame. 46x41 cm