Wütbrich jelzéssel: Svájci látkép. Olaj,vászon. 1900 körül. Kopott fak... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Wutbrich-jelzessel-Svajci-latkep-Olaj-vaszon-1900-korul-Kopott-fakeretben-27x35cm~II2543250
2543250
10850
409
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Wütbrich jelzéssel: Svájci látkép. Olaj,vászon. 1900 körül. Kopott fakeretben. 27x35cm
: pelikán_kristóf