10968.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Orosz Anita '99 jelzéssel: Liliom. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett fa keretben, 39x24 cm