11057.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Olvashatatlan jelzéssel (középen lent): Labdázó nők. Vegyes technika, papír, jelzett, sérült. Üvegezett fa keretben. 27,5x41 cm