11016.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Szántódi rév, 1956. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 27,5x36,5 cm