11022.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Kalapos portréja. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, sérült fa keretben, 38,5×43 cm