11011.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Elejtett szarvas. Rézkarc, papír, fakeretben, utólagos ragasztott szignóval, 17,5x23,5cm