Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
40 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan (Szenes?) jelzéssel, feltehetően a XX. sz. első felében működött magyar festő alkotása: Műgyűjtő enteriőrje. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 60x80 cm