10728.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
180 000 HUF
486,49 EUR, 529,41 USD
Németalföldi festő jelzés nélkül: A bölcsőt ringató lány. Olaj, vászon. XIX. század vége. Minimális restaurálással. Keretben. 38,5x32cm