10932.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Losonczi jelzéssel: Kislány portré. Olaj, vászon, keret nélkül, 60x45cm