10846.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Kovács jelzéssel: Cinka Panna hegedűssel. Olaj, vászon, 60x80cm, dekoratív fakeretben.