10961.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Korda (?) jelzéssel: Vízparti fények. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 26x37,5 cm