11158.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Jelzés nélkül: Vízparti táj. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 30x40 cm.