Jelzés nélkül: Kisfiú arcképe. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült kere... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Kisfiu-arckepe-Pasztell-papir-Uvegezett-serult-keretben-46x30-cm~II2406031
2406031
11208
409
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Kisfiú arcképe. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült keretben. 46x30 cm
: pelikán_kristóf