11184.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Jelzés nélkül: Halászbárka. Akvarell, karton. Kissé sérült, üvegezett keretben, 41x29 cm