11195.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
11 000 HUF
Jelzés nélkül: Eucharisztikus világkongresszus, Hősök tere, 1938. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fa keretben, 20×26,5 cm