11143.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Jelzés nélkül: Csendélet. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 18x12cm