Földes jelzéssel: Balaton. Akvarell, papír. Üvegezett keretben. 29x48c... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Foldes-jelzessel-Balaton-Akvarell-papir-Uvegezett-keretben-29x48cm~II2537149
2537149
10917
409
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Földes jelzéssel: Balaton. Akvarell, papír. Üvegezett keretben. 29x48cm
: pelikán_kristóf