10767.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Elek jelzéssel: Pásztor a gémeskútnál. Olaj, karton. Sérült, dekoratív fa keretben, 35x24 cm