10800.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Crisan jelzéssel: Kisfiú portréja. Olaj, farost, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 60×50 cm