10715. 409. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 800 HUF
0 HUF
Zé Kovács József (1951-): (...) Mackó és ... (női akt). Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott, üvegezett fa keretben, 11×8,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf