38 000 HUF
102,70 EUR, 111,76 USD
Wahorn András (1953-): 5 év (cím nélkül). Computer print, merített papír, jelzett, számozott (6/6), üvegezett fa keretben. 24×34 cm / András Wahorn (1953-): Bird. Computer print on paper, signed, numbered (6/6), framed with glass, 24×34 cm