Vass Elemér (1887-1957): Esthangulat, Párizs. Litográfia, papír, jelzett, számozott (73/VI.). Az 1927-ben megjelent "Paris" c. mappából. Paszpartuban. Paszpartun törésnyomokkal és egészen apró foltokkal. 22×31 cm