Vágó Magda (1947-): Virágzó Billbergia csendélet. Olaj, farost, jelzet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Vago-Magda-1947-Viragzo-Billbergia-csendelet-Olaj-farost-jelzett-fakeretben-60C39765-cm~II2540368
2540368
10665
409
30000
Beschreibung: Vágó Magda (1947-): Virágzó Billbergia csendélet. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 60×65 cm
: pelikán_kristóf