Tóvári Tóth István (1909-2004): Szőnyi vázlat után,. Olaj, farost, jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Tovari-Toth-Istvan-1909-2004-Szonyi-vazlat-utan-Olaj-farost-jelzett-60x80-cm-keretbe~II2536770
2536770
10647
409
50000
Beschreibung: Tóvári Tóth István (1909-2004): Szőnyi vázlat után,. Olaj, farost, jelzett, 60x80 cm, keretben
: pelikán_kristóf