Szőnyi István (1894 - 1960): Anya gyermekével. Rézkarc, papír. Jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szonyi-Istvan-1894-1960-Anya-gyermekevel-Rezkarc-papir-Jelzett-Uvegezett-serult-ker~II2543245
2543245
10623
409
Beschreibung: Szőnyi István (1894 - 1960): Anya gyermekével. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett sérült keretben. 19x15cm
: pelikán_kristóf